Komunikat prasowy

Knorr prezentuje: Mój sposób na pyszne zupy

2010-10-22

W zabieganym życiu coraz rzadziej znajdujemy czas na przygotowywanie posiłku. Jednak wystarczy odrobina silnej woli, aby codziennie na stole znalazło się ciepłe, pożywne danie. Przygotowując zupę często zastanawiamy się, jak prawidłowo dobrać składniki i jak skrócić czas przygotowywania tego posiłku. Warto wtedy sięgnąć po produkty marki Knorr, by szybko i smacznie znaleźć swój sposób na ulubiony żurek, grochową czy krem z kurek. Dodaj tylko ulubione składniki i gotowe. Po przepisy zapraszamy na www.knorr.pl

Nie taka zupa straszna, jak nam się wydaje

Kiedy myślimy o przyrządzaniu zupy wydaje nam się, że musimy na tą czynność poświęcić dużo czasu. Dłużące się minuty spędzone na mieszaniu wywaru, szumowiny, które trzeba pieczołowicie zbierać z powierzchni zupy i smak, który nie zawsze wychodzi taki, jak byśmy chcieli… Brzmi znajomo i nieco groźnie, ale radzimy się nie zniechęcać. Podstawą smakowicie przygotowanego posiłku jest baza, a tą zapewniają produkty Knorr. Wystarczy dołożyć ulubione dodatki i sukces murowany!

Bądź mądry, jedz zupy!

Żyjąc w ciągłym biegu często zapominamy o zupie i o powodach, dla których powinniśmy ją spożywać. A jest ich naprawdę dużo. Zupy jarzynowe mogą być cennym źródłem niezbędnych w codziennej diecie witamin i błonnika. Pomogą też zadbać o zgrabną sylwetkę! Wejdź na www.knorr.pl i dowiedz się więcej.

A co z konserwantami?

Powszechnie panuje opinia, że zupy z proszku są niezdrowe, pełne konserwantów i chemicznych dodatków. Nic bardziej mylnego! Na stronie Knorr w zakładce „Tajniki zup Knorr” przedstawiony jest dokładnie proces produkcji zup w proszku i kartonie. Poznaj go i przekonaj się, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

Wejdź na naszą stronę, znajdź swój sposób na zupę i stań się mistrzem kulinarnych wyzwań!

 

Zapraszamy na www.knorr.pl po sprawdzone sposoby na kulinarne sukcesy.