Komunikat prasowy

ABC Gotowania Knorr, czyli jak poznać świat od kuchni i się nie sparzyć

2010-11-10
ABC Gotowania Knorr, czyli jak poznać świat od kuchni i się nie sparzyć

Jak poznać, czy produkt jest świeży? Po czym odróżnić od siebie różne rodzaje mięs? Co zrobić, aby jajko na miękko takim było, a omlet miał w sobie więcej z omleta, niż z podeszwy? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w ABC Gotowania Knorr! To praktyczny internetowy poradnik dla kuchennych amatorów i specjalistów chcących doskonalić swój kulinarny potencjał. Wejdź na www.knorr.pl i z sukcesem rozwiązuj wszelkie kuchenne dylematy dnia codziennego.

W życiu każdego nadchodzi taka chwila, kiedy - w dosłownym tego słowa znaczeniu - czas przejść na własny garnuszek. Na nic zdaje się tęsknota za domowymi posiłkami, kiedy podjęcie studiów, nowej pracy, czy choćby zmiana stanu cywilnego i związana z nimi przeprowadzka wymuszają kulinarną emigrację. To najlepszy czas, by wziąć sprawy w swoje ręce i postawić pierwsze samodzielne kroki w kuchni. I tu niezastąpione okazuje się ABC Gotowania Knorr – źródło prostych, praktycznych i przystępnych porad dla tych, którzy dotąd omijali kuchnię szerokim łukiem.

Nie taki diabeł straszny …

ABC Gotowania Knorr udowodnia, że kulinarne początki nie muszą być takie trudne. Trzeba tylko wiedzieć, jak się do tego zabrać. Mistrzowie kuchni KNORR radzą, by kulinarną przygodę rozpocząć od przepisów na proste, codzienne potrawy. Podręczny słownik z łatwością przeprowadzi początkujących przez meandry kulinarnych pojęć, a praktyczny przelicznik miar i wag odpowie na pytania dotyczące właściwych proporcji składników.

Dzięki ABC Gotowania Knorr znikną odwieczne problemy: jak odróżnić od siebie różne rodzaje mięs, właściwie dobrać i połączyć składniki, po czym poznać, że produkt jest świeży, co zrobić, by jajko na miękko takim było, a omlet miał w sobie więcej z omleta, niż z podeszwy.

ABC Gotowania Knorr to także smaczny i inspirujący kąsek dla kulinarnych pasjonatów. Na www.knorr.pl specjalnie dla nich przygotowano wyselekcjonowane przepisy, które wprowadzą do domowej kuchni różnorodność smaków i aromatów wraz z najnowszymi trendami. Dzięki nim potrawy będą oryginalne, nowoczesne, a przy tym smaczne i zdrowe. Kulinarne inspiracje ABC Gotowania Knorr zapewnią obłędny w smaku efekt wszelkim kuchennym poczynaniom.

Gotuj się na kulinarną przygodę!

ABC Gotowania Knorr – prosto, przyjemnie, inspirująco!

Kuchennych inspiracji szukaj na www.knorr.pl/abc-gotowania oraz naszej stronie na Facebook’u – „Co dziś na obiad”

Wolisz przepisy w formie wideo? Sprawdź oficjalny kanał marki Knorr na YouTube!

 

Załączniki