Komunikat prasowy

Znajdź swój sposób na Święta

2010-12-10
Znajdź swój sposób na Święta

Idą Święta. Ten magiczny czas dla jednych oznacza rodzinną atmosferę pełną uśmiechu i miłości, dla innym natomiast godziny żmudnych przygotowań spędzone w kuchni. Sprawdź jak opanować natłok świątecznych wyzwań, by móc w pełni delektować się czasem spędzanym z najbliższymi. Wejdź na swieta.knorr.pl i znajdź swój sposób na udane Święta!

Moc świątecznych inspiracji

Nowa odsłona strony internetowej jest niczym mikołajowy worek pełen prezentów. Miłośnicy tradycji z przyjemnością przeszukają zasoby zbioru świątecznych przepisów zawierających 185 receptur na różnorodne potrawy. Jeśli nie lubisz czytać przenieś się ze swoim laptopem do kuchni, przejrzyj przepis ze zdjęciami pokazującymi krok po kroku proces przygotowania potrawy i ugotuj ciekawe świąteczne danie.

Podziel się własnym doświadczeniem!

Bożonarodzeniowa wersja strony internetowej Knorr to również świetna okazja do wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami świątecznych przygotowań. W Wielkiej Księdze Sposobów na Święta zbieramy porady użytkowników co zrobić, żeby wprowadzić magiczny charakter tych dni. Podziel się z nami swoim sposobem na Święta.

Wyjątkowa kartka świąteczna

Nie masz pomysłu na prezent? Spraw swoim bliskim radość wysyłając im wyjątkową, wirtualną kartkę bożonarodzeniową. Wydrukuj na kartce A4 marker znajdujący się obok i wejdź na stronę swieta.knorr.pl. Następnie przyłóż go do kamery internetowej w swoim komputerze i przenieś się w świat świątecznych fantazji.

Znajdź z nami swój sposób na pyszne dania. Wejdź na www.knorr.pl

Pomysły na pyszne dania znajdziesz również na naszym profilu na http://www.facebook.com/CoDzisNaObiad Facebook’u.

Wolisz przepisy w wersji video? Inspiracji szukaj na http://www.youtube.com/user/codzisnaobiad

Załączniki