Komunikat prasowy

Porady kulinarne Piotra Murawskiego na Facebooku

2011-09-02
Porady kulinarne Piotra Murawskiego na Facebooku

Już dziś w godzinach 14.00-16.00 na profilu Co Dziś na Obiad na Facebooku (http://www.facebook.com/CoDzisNaObiad) będzie można skorzystać z porad szefa kuchni marki Knorr - Piotra Murawskiego.  

Co zrobić żeby makaron się nie sklejał po ugotowaniu? Jak gotować warzywa? Czym zastąpić grzyby leśnie, jeżeli akurat nie mamy ich pod ręką? Na te i wiele innych pytań odpowie Piotr Murawski – kucharz marki Knorr.

„Coraz więcej Polaków traktuje gotowanie jako pasję oraz sposób spędzana wolnego czasu. W internecie powstało bardzo wiele stron, blogów, oraz forów poświęconych tej tematyce, a ludzie chętnie wymieniają poglądy dotyczące różnych sposobów przygotowania dań, dyskutują, dzielą się przepisami, dają sobie wzajemnie rady. Zarówno miłośnikom gotowania, jak i tym, którzy w kuchni stawiają pierwsze kroki chętnie udzielę kulinarnych wskazówek oraz podzielę się swoim doświadczeniem” - mówi Piotr Murawski, kucharz Knorr.

Piotr Murawski odpowie na kulinarne pytania na profilu „Co dziś na obiad” na Facebook’u http://www.facebook.com/CoDzisNaObiad