Komunikat prasowy

Proste i szybkie przekąski na andrzejkową zabawę

2011-11-24
Proste i szybkie przekąski na andrzejkową zabawę

Noc z 29 na 30 listopada to Andrzejki - okazja do spotkań w gronie znajomych. Sposobem na udaną zabawę, oprócz tradycyjnych zabaw i wróżb, są smaczne przekąski. Inspiracje na proste i szybkie potrawy na andrzejkowy wieczór znajdziesz na stronie www.przepisy.pl.

Dawniej to właśnie w andrzejkowy wieczór spotykały się młode panny i wróżyły, która z nich najszybciej wyjdzie za mąż. Obecnie to święto stało się po prostu kolejnym pretekstem do sympatycznych spotkań w gronie znajomych.

Wieczór andrzejkowy, to wieczór magii, więc główną atrakcją będą oczywiście wróżby i towarzysząca im dobra zabawa. Jednak nie można zapomnieć o poczęstunku dla gości. Najlepiej przygotować proste i szybkie przekąski, które można jeść palcami – nie będziemy musieli używać do ich serwowania dużo naczyń, więc unikniemy uciążliwego zmywania po imprezie. Mogą to być na przykład różne wersje popularnych nuggetsów z kurczaka z 2 czy 3 dipami np. tysiąca wysp i meksykańskim. Bez problemu możemy również przygotować i podać pyszną, domową pizzę z ulubionymi dodatkami, panierowany ser camembert, gyros z kurczakiem zawijany w tortillę z sosem paprykowo-ziołowym, albo sałatkę Lazurową.

Wszystkie prezentowane powyżej przekąski są bardzo proste i szybkie w przygotowaniu. Dzięki temu gospodyni spotkania nie spędzi całego wieczoru w kuchni i będzie mogła uczestniczyć w tradycyjnych wróżbach i dobrze się bawić wraz ze swoimi gośćmi.

Panierowany ser camembert z sosem meksykańskim

Przepis na danie znajdziesz na:  http://www.przepisy.pl/przepis/panierowany-ser-camembert

Gyros z kurczakiem z sosem paprykowo ziołowym Przepis na danie znajdziesz na: http://www.przepisy.pl/przepis/gyros-z-kurczakiem

Pizza domowa Przepis na danie znajdziesz na:  http://www.przepisy.pl/przepis/pizza-domowa  

Nuggetsy z kokosem z sosem tysiąca wysp Przepis na danie znajdziesz na:  http://www.przepisy.pl/przepis/nuggetsy-z-kokosem  

 

Mnóstwo sposobów na pyszne i niebanalne dania oraz porady i forum kulinarne znajdziesz na www.przepisy.pl

 

Kulinarne inspiracje znajdziesz również na naszym profilu na Facebook’u http://www.facebook.com/przepisypl

 

Wolisz przepisy w wersji video?