Komunikat prasowy

Mini kostki Knorr - maksymalny smak! Ulubione przyprawy w nowych opakowaniach

2013-05-15
Mini kostki Knorr - maksymalny smak! Ulubione przyprawy w nowych opakowaniach

Przyprawy w mini kostkach Knorr zmieniają opakowania na wiosnę. A wszystko po to, by podkreślić swoje zalety: intensywny smak i aromat, brak konserwantów i sztucznych barwników oraz łatwość kruszenia. Aromatyczny czosnek, pachnąca pietruszka i smażona cebula – przyprawiaj do woli!

 

Dzięki Przyprawom w mini kostkach Knorr nie musisz już ocierać łez przy krojeniu cebuli czy biegać bez końca po sklepach w poszukiwaniu zdrowo wyglądającej natki pietruszki. Od teraz również czosnek będziesz mieć zawsze pod ręką - któż nie lubi jego aromatu, który decyduje o charakterze tak wielu dań. W małych kostkach znajdziemy pełnię smaku w odpowiedniej porcji. Nareszcie nie trzeba zastanawiać się, co znaczy przysłowiowa „szczypta”. Jedna kostka to idealna porcja, by doprawić ulubione danie. Mini kostki będą także znakomicie prezentowały się jako element dekoracyjny – do sałatki, do zupy, do ziemniaczków.

Opakowania Przypraw w mini kostkach zmieniają się na wiosnę, by przypomnieć o ich największych zaletach. Przyprawy Knorr powstają w procesie suszenia, który jest naturalnym sposobem przygotowania do przechowywania żywności, pozwalającym zamknąć w niewielkiej kostce smak i aromat pietruszki, czosnku, smażonej cebuli bez użycia konserwantów i sztucznych barwników. Przyprawy łatwo kruszą się w palcach, ich używanie w kuchni jest proste i wygodne. Wiosna to czas intensywniejszych doznań – daj się porwać pełni smaku!

 

Sugerowana cena detaliczna:

2,17 PLN