Komunikat prasowy

Barszcz czerwony – niekończąca się opowieść

2010-11-03
Barszcz czerwony – niekończąca się opowieść

Barszcz czerwony jest jak niekończąca się opowieść. Każdego roku możemy do niego dopowiedzieć nową historię, nad którą z pasją i zaangażowaniem pracujemy później we własnej kuchni. I tym razem eksperci Knorr zapewnili nam porcję kulinarnych inspiracji. Barszcz czerwony z dodatkiem pachnącej śliwki wprowadzi do naszych domów nutkę słodyczy, a ten z wędzonką pysznie rozgrzeje w jesienne i zimowe wieczory.

Czerwona uczta krok po kroku

Kulinarną podróż z barszczem zaczynamy od bulionu na bazie włoszczyzny i przypraw. Następnie dodajemy buraki, które gotujemy cierpliwie do momentu, kiedy nabiorą odpowiedniej miękkości. Po około dwóch godzinach możemy smakować czerwonego wywaru. Zbyt czasochłonne? Nie każdy z nas ma czas i ochotę na spędzanie długich godzin w kuchni co chwilę mieszając zawartość garnka. Jest tyle ciekawych rzeczy, które możemy zrobić w tym momencie. Wybrać się na spacer do zoo, odwiedzić przyjaciół czy oddać się ukochanej lekturze owinięci w przytulny, miękki koc. Oddając się ulubionym czynnościom nie musimy rezygnować z ciepłego, smacznego posiłku. Wystarczy kilka chwil, by wyczarować aromatyczny pyszny barszcz z wyjątkowymi dodatkami.

Szczypta nowości w Twojej kuchni

Wyjątkowe dodatki, którymi możemy urozmaicić ulubiony barszcz są jak mili goście.  Nieśmiało witają w naszych kuchniach, roztaczając swoje wdzięki i często pozostają z nami przez lata. Tak też może być i tym razem. Barszcze Knorr zostały skomponowane tak, aby w zależności od potrzeb i upodobań, spełniać jedną z dwóch ról. Możesz użyć ich jako gotowego przepisu na pyszną zupę lub jako niezawodną bazę do dalszych kulinarnych eksperymentów. Barszcz czerwony ze śliwką wspaniale współgra z dodatkiem goździków, orzeźwiającym smakiem startej skórki cytryny i miodem. Serwowany z pasztecikami z ciasta francuskiego jest sprawdzonym sposobem na pyszny posiłek. Nie jesteś amatorem owocowej słodyczy? Wypróbuj koniecznie Barszcz czerwony na wędzonce Knorr. Jeżeli chcesz, aby Twoja zupa była bardziej treściwa, wystarczy dodać pachnącą kiełbasę myśliwską, jałowiec, suszone grzyby i gotowe! Teraz usiądź przy stole z najbliższymi i delektuj się smakiem smacznych, aromatycznych zup, które otulą cię ciepłem w chłodne, deszczowe dni.

Barszcz? Naturalnie

Zupy Knorr nie wymagają dodawania konserwantów, ponieważ powstają z najwyższej jakości suszonych warzyw, przypraw oraz innych suchych składników. Suszenie jest naturalną metodą zapewnienia trwałości produktów spożywczych. Ponadto, zgodnie z prawem unijnym i krajowym, zupy w torebkach nie powinny zawierać substancji konserwujących. Na stronie www.knorr.pl w zakładce „Tajniki zup Knorr” znajdziesz dokładny proces produkcji zup Knorr. Poznaj go i przekonaj się jak powstają twoje ulubione smaki!

Sugerowana cena Barszczu czerwonego ze śliwką Knorr oraz Barszczu czerwonego z wędzonką Knorr wynosi 1,58 zł.

Kuchennych inspiracji szukaj na www.knorr.pl oraz na naszej stronie na Facebook’u – „Co dziś na obiad?”