Komunikat prasowy

Szarpaj Nudle na wakacjach

2013-07-25
Szarpaj Nudle na wakacjach

Odkrywaj nowe lądy! Odkrywaj nowe horyzonty! Odkrywaj nowe smaki Nudli Knorr!  Szarpaj Nudle – w pociągu na wakacje, w festiwalowym mieście, w sieci! To Twój czas!

W wakacje Nudle Knorr są tam, gdzie Ty!  Podróżują z Tobą nad morze, w góry, na festiwale. Wsiądź do pociągu nie-byle jakiego i spróbuj nowych Nudli Knorr: Amerikan Cziken, Czar-dasz Gulasz i Pomidoro Italiano! Będziemy na dworcach w najpopularniejszych miejscach letniego wypoczynku – szukaj nas i zgarnij paczkę nowych Nudli.

Zajrzyj też do fotobudki Nudli! Wybierz rekwizyt – kowbojski kapelusz, w którym poczujesz się jak bohater westernu, wąsy bratanka Węgra lub okulary przystojnego Włocha, uśmiechnij się szeroko, zrób sobie zdjęcie i zgarnij paczkę Nudli! A zdjęcie prześlemy ci mailem lub wrzucimy na Facebook. Oto najbliższe terminy w naszym tournée z fotobudkami:

26.07 Wrocław

9-10.08 Kraków

12-14.08 Warszawa

Nudle Knorr spotkasz w Krakowie podczas Coke Live Festival w Krakowie. Nie przegap okazji, by je spróbować!

A jeśli lubisz wyzwania, stań do konkursu. Wejdź na profil https://www.facebook.com/knorrnudle i rozwiąż quiz! Do zgarnięcia bilety lotnicze do USA, Mediolanu i Budapesztu. Konkurs trwa od 5 do 26 sierpnia. Mało ci? Zajrzyj na http://szarpajnudle.kwejk.pl/! Twórz memy i wygrywaj wypasione elektroniczne gadżety. Z Nudlami Knorr zawsze jesteś wygrany!