Komunikat prasowy

Wielkanocny niezbędnik kulinarny - czyli czego nie może zabraknąć w kuchni podczas nadchodzących świąt

2020-04-07
Wielkanocny niezbędnik kulinarny - czyli czego nie może zabraknąć w kuchni podczas nadchodzących świąt

Na wielkanocnych stołach najczęściej goszczą tradycyjne dania. W świątecznym menu co roku odnajdujemy dobrze znane nam smaki. Klasyczny barszcz biały, wiosenne sałatki czy faszerowane jajka – tych potraw nie może zabraknąć na Wielkanoc! Jednak, by święta wypadły bez zarzutu, dobrze jest solidnie się do nich przygotować. Nie dajmy się zaskoczyć i zaopatrzmy się w niezbędne produkty, które pomogą podkreślić smak wielkanocnych specjałów oraz wydobyć z nich to, co najlepsze. Zatem co warto mieć pod ręką podczas nadchodzących świąt? Przedstawiamy wielkanocny niezbędnik:

Barszcz biały z majerankiem Knorr

Wielkanoc to jego czas! Barszcz biały z majerankiem Knorr z linii Domowe Smaki stanie się apetyczną ozdobą świątecznego obiadu. Połączenie mąki żytniej oraz pszennej z aromatycznymi ziołami i przyprawami: majerankiem, liściem laurowym oraz czosnkiem, nadadzą tej uroczystej potrawie niepowtarzalny smak i aromat.

Sugerowana cena detaliczna: 2,39 PLN

Majeranek z krajów śródziemnomorskich Knorr

Kluczem kulinarnych sukcesów wielkanocnych potraw jest odpowiedni dobór przypraw. Niezwykle aromatyczny majeranek nada smaku wielu daniom. Jest nieodłącznym elementem świątecznych zup: żurku i białego barszczu. Ale przyprawę warto użyć także do mięsnych pieczeni oraz potraw na bazie roślin strączkowych. Majeranek z krajów śródziemnomorskich Knorr doskonale wzbogaci również smak pieczonych ziemniaków.

Sugerowana cena detaliczna: 1,99 PLN

Pieprz czarny z Wietnamu mielony Knorr

Bez czarnego pieprzu ani rusz – to on zadba o wyrazistość świątecznych dań. W jego repertuarze znajdą się wszelakie mięsa, w tym wielkanocne szynki, schaby, rolady oraz niezastąpione pasztety.

Sugerowana cena detaliczna: 1,99 PLN

Sos śmietanowy z zielonym pieprzem Knorr

Na świątecznych stołach nie może zabraknąć apetycznych pieczeni. Ich znakomity smak uzupełni niezwykle delikatny Sos śmietanowy z zielonym pieprzem Knorr. Wyrazista nuta zielonego pieprzu doskonale będzie komponować się z mięsnymi potrawami.

Sugerowana cena detaliczna: 3,59 PLN

Rosół szlachetny drobiowo-warzywny Knorr

Niech tradycji stanie się zadość! Święta wielkanocne nie mogą obyć się bez klasycznego rosołu. Złocisty, aromatyczny, idealnie doprawiony, o głębokim smaku – o taki efekt zadba Rosół szlachetny drobiowo-warzywny Knorr.

Sugerowana cena detaliczna: 4,39 PLN

Sos sałatkowy Zioła ogrodowe z trybulą Knorr

Jak Wielkanoc, to i sałatki. W świątecznym jadłospisie nie może zabraknąć zwłaszcza tych skomponowanych z wiosennych nowalijek. Kompozycję świeżych warzyw wzbogaci smak aromatycznego Sosu sałatkowego Zioła ogrodowe z trybulą Knorr. Pełni aromatu sałatkom nada dodatek trybuli, która charakteryzuje się subtelnym, orzeźwiającym smakiem.

Sugerowana cena detaliczna: 1,69 PLN