Komunikat prasowy

Smakuj i wygrywaj Kaszę pełną smaku Knorr – akcja darmowego próbowania i konkurs produktowy

2020-05-11
Smakuj i wygrywaj Kaszę pełną smaku Knorr – akcja darmowego próbowania i konkurs produktowy

Kasza wydaje Ci się nudnym i pozbawionym wyrazu produktem? Nic bardziej mylnego! Sprawdź, ile smaku kryją w sobie kompozycje kasz od Knorr. Już dziś możesz wypróbować zupełnie za darmo produkty z linii Kasza pełna smaku i cieszyć się ich wyjątkowym smakiem!

Kasza pełna smaku to linia produktów Knorr, dzięki której przygotujemy posiłek bazujący na kaszy, z dodatkiem suszonych warzyw, ziół i przypraw. Produkty skomponowane są w 100% z naturalnych składników. Nie zawierają barwników i konserwantów. Jako że kasze są skarbnicą błonnika, czy też białka, cechują się wysoką wartością odżywczą, Kasze pełne smaku Knorr mogą być doskonałym elementem zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Produkty są wyśmienitym sposobem na urozmaicenie codziennego jadłospisu. Są też odpowiednie dla osób będących na diecie wegetariańskiej.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji?

Aktywacja przebiegać będzie dwutorowo: możemy wypróbować produkt Kasza pełna smaku Knorr zupełnie za darmo i/lub wziąć udział w konkursie z nagrodami w postaci zestawów produktów Kasza pełna smaku.

Wymogiem uczestnictwa w obu akcjach jest zakup dowolnego produktu z linii Kasza pełna smaku Knorr w terminie 01.04 - 30.06.2020 r. oraz zachowanie paragonu. Następnym krokiem jest wejście na stronę promocjeunilever.pl/kaszeknorr i wypełnienie formularza w sekcji „Weź udział”.

W przypadku uczestnictwa w akcji darmowego próbowania, po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, otrzymujemy zwrot pieniędzy za swój zakup! Po zarejestrowaniu paragonu, możemy również wziąć udział w konkursie. Wystarczy, że w formularzu rejestracyjnym udzielimy odpowiedzi na dodatkowe pytanie konkursowe, które brzmi: „Kasza pełna smaku to dla mnie…”. Wyłonieni zwycięzcy otrzymają zestawy produktów Kasza pełna smaku Knorr.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie promocjeunilever.pl/kaszeknorr.

Dlaczego warto sięgać po produkty Kasza pełna smaku Knorr?

Produkty Kasza pełna smaku Knorr cechują się nie tylko doskonałym smakiem, ale i korzystnym wpływem na zróżnicowaną dietę, prostotą przygotowania oraz mnogością kulinarnych zastosowań. W linii odnaleźć można pyszne propozycje na kaszotta, kotlety, placki i zapiekankę z rozmaitych rodzajów kasz i w 100% naturalnych składników, takich jak suszone warzywa, grzyby, zioła oraz przyprawy.

W linii Kasza pełna smaku Knorr odnajdziemy:

  • Kaszotto meksykańskie, które jest rewelacyjnym połączeniem smaku kaszy bulgur z quinoa, wzbogaconym o dodatek aromatycznych pomidorów. Danie jest skomponowane jedynie z naturalnych składników oraz szybkie i niezwykle proste w przygotowaniu. Dzięki zawartości kaszy bulgur i quinoa, potrawa jest źródłem błonnika.
  • Kotlety z kaszy bulgur skomponowane jedynie z naturalnych składników: m.in. z kaszy bulgur, ciecierzycy oraz płatków papryki to potrawa, którą przyrządza się szybko i z łatwością. Wyśmienite rozwiązanie na pyszny obiad albo smakowitą kolację. Co ważne, kasza bulgur obecna w produkcie, jest źródłem błonnika.
  • Kaszotto orientalne, którego receptura skomponowana jest w 100% z naturalnych składników. Danie złożone jest m.in. z kaszy jęczmiennej, ryżu, czerwonej soczewicy i kolendry. Dodatek aromatycznego curry nada całości orientalnego charakteru. Ponadto danie jest źródłem błonnika. Przepis jest niezwykle łatwy w przygotowaniu.
  • Zapiekankę po włosku, która stanowi niezwykle apetyczne, w 100% naturalne danie, złożone m.in. z kaszy gryczanej, soczewicy, pomidorów i szpinaku. Do przygotowania szybko oraz z łatwością. Kasza gryczana zawarta w produkcie, nada potrawie nie tylko znakomitego smaku i wyśmienitego aromatu, ale w połączeniu z soczewicą, stanowić będzie źródło białka.
  • Przepis na placki, czyli apetyczne, w 100% naturalne połączenie kuskusu, cukinii oraz płatków papryki. Danie przygotowuje się prosto i szybko. Potrawa nie tylko doskonale smakuje, ale i wyśmienicie prezentuje się na talerzu.
  • Kaszotto grzybowe skomponowane wyłącznie z naturalnych składników, złożone z bogatej w błonnik kaszy jęczmiennej pęczak, pysznych pieczarek oraz aromatycznej cebuli.