Komunikat prasowy

Nowe przyprawy Knorr, czyli smacznie na jesień - Przyprawa do bigosu / Przyprawa do zup / Przyprawa do flaków oraz Papryka wędzona w Hiszpanii

2020-10-12
Nowe przyprawy Knorr, czyli smacznie na jesień - Przyprawa do bigosu / Przyprawa do zup / Przyprawa do flaków oraz Papryka wędzona w Hiszpanii

Portfolio przypraw Knorr poszerzyło się o nowe produkty. W linii przypraw specjalistycznych marki znalazły się znakomite kompozycje składników, dedykowane do tradycyjnych dań kuchni polskiej. Przyprawa do bigosu, Przyprawa do flaków oraz Przyprawa do zup Knorr to gwarancja idealnego smaku i aromatu przyrządzanych potraw. Do grona monoprzypraw Knorr dołączyła Papryka wędzona w Hiszpanii. 

Naturalny skład

Skład nowych przypraw specjalistycznych, tak jak w przypadku wcześniejszych propozycji z tej linii, jest w 100% naturalny. Te aromatyczne i intensywne w smaku kompozycje zawierają składniki, które znamy z naszych kuchni i których używamy na co dzień. Ponadto przyprawy Knorr są odpowiednie także dla wegan.

Idealne na jesień

Nowe przyprawy Knorr wejdą przebojem na jesienne stoły. Nadadzą smak tradycyjnemu bigosowi, a domowe flaki z ich pomocą nabiorą wyjątkowego charakteru. Nie można zapomnieć o całej gamie jesiennych, rozgrzewających zup, które dzięki Przyprawie do zup Knorr będą nie tylko pyszne, ale i niezwykle aromatyczne. Z kolei intensywny smak wędzonej papryki udoskonali każdą mięsną pieczeń, faszerowane warzywa, zapiekane ziemniaki czy też będzie stanowić znakomity dodatek do różnorodnych marynat.

O PRODUKTACH

  • Przyprawa do bigosu

Harmonijne połączenie w 100% naturalnych składników: aromatycznego majeranku z wyrazistym czosnkiem i kminkiem, wzbogaci smak i nada aromat bigosowi oraz innym potrawom z kapustą.

  • Przyprawa do zup

Unikalna kompozycja warzyw, ziół i przypraw. Połączenie natki pietruszki, cebuli i lubczyku sprawi, że przygotowywane zupy nabiorą wyjątkowego smaku i intensywnego aromatu.

  • Przyprawa do flaków

Połączenie wyłącznie naturalnych składników, ziół i przypraw, takich jak gałka muszkatołowa, majeranek, papryka, czosnek oraz imbir. Dzięki tej kompozycji flaki będą odpowiednio doprawione i wyraziste w smaku.

  • Papryka wędzona w Hiszpanii

Wędzona papryka zapewni doskonały smak, aromat oraz intensywny kolor każdemu daniu. Długi proces wędzenia w Hiszpanii sprawia, że smak przyprawy jest niezwykle wyrazisty. Papryka pochodzi z upraw zrównoważonych.

Sugerowana cena detaliczna produktów: 1,99 PLN*

*Ceny półkowe są wyłączną decyzją sieci handlowych.