Komunikat prasowy

Nowość Pasta pełna smaku Knorr - prościej i smaczniej być nie może

2020-11-23
Nowość Pasta pełna smaku Knorr - prościej i smaczniej być nie może

Codzienne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków jeszcze nigdy nie było tak smaczne, proste i szybkie. W portfolio Knorr pojawiły się bowiem nowe produkty na bazie makaronów i aromatycznych przypraw. Makaron z soczewicy w sosie pomidorowym, Makaron pełnoziarnisty z kremowym pesto oraz Makaron ze szpinakiem w sosie serowym zostały opracowane z myślą o osobach chcących ograniczyć czas spędzany w kuchni, dla których jednocześnie bardzo ważne są jakość produktów oraz doskonały smak przyrządzanych potraw.        

Skład – wszystko, co najlepsze

Szefowie kuchni Knorr komponowali receptury produktów z serii Pasta pełna smaku z największą dbałością o jakość surowców. Postawiono na naturalne składniki, a zaproponowane rozwiązania stanowią innowację na rynku. Istotna była także różnorodność nowych produktów i możliwość dopasowania ich do rozmaitych preferencji smakowych oraz zróżnicowanego menu wielbicieli pysznego jedzenia. Makaron z czerwonej soczewicy z dodatkami jest odpowiedni dla wegetarian, natomiast makaron ze szpinakiem w prosty sposób można urozmaicić mięsnym akcentem. Nowa linia produktów wspiera komponowanie zdrowego, zbilansowanego i bogatego w składniki odżywcze jadłospisu, stanowiąc doskonałe źródło białka oraz błonnika pokarmowego.

Grunt to prostota!

W najnowszej linii produktów Knorr postawiono przede wszystkim na prostotę i szybkość przygotowania. Każde opakowanie zawiera składniki, dzięki którym można przyrządzić kompletne danie – zawartość opakowania wystarczy wymieszać z wodą i gotować przez zaledwie 7 minut. Ekspertom marki Knorr zależy na ukazaniu, że zrobienie smacznego obiadu albo kolacji nie musi wymagać długiego planowania oraz spędzania w kuchni wielu godzin. Każdy produkt pozwala na przygotowanie dwóch porcji potrawy.

Dania jednogarnkowe to sprzymierzeńcy osób, które gotowanie muszą uwzględnić w napiętym grafiku dnia codziennego - pomiędzy innymi ważnymi obowiązkami. Dzięki produktom z serii Pasta pełna smaku Knorr nie trzeba rezygnować ze smacznych, domowych posiłków, poświęcając na ich przygotowanie niewiele czasu.

Dla każdego coś pysznego

Pasta pełna smaku to sprytne rozwiązanie, dzięki któremu nawet mniej wprawni kucharze są w stanie serwować efektowne i smaczne posiłki. Szefowie kuchni Knorr zachęcają również do próbowania nieznanych nam do tej pory składników, które rzadko goszczą w naszych kuchniach z rozmaitych względów. Częstokroć mamy obawy przed ich przyrządzaniem, wynikające z braku znajomości produktu lub niewielkiego kulinarnego doświadczenia. Do tego grona można zaliczyć, chociażby makaron z soczewicy, który szybko i prosto przyrządzimy dzięki Paście pełnej smaku. 

O PRODUKTACH

  • Makaron z soczewicy w sosie pomidorowym Knorr

Makaron z soczewicy Knorr to doskonałe połączenie makaronu z aromatycznym pomidorowym sosem i soczewicą. Danie jest gwarancją wyśmienitego smaku oraz szybkim sposobem na urozmaicenie diety. Posiłek stanowi źródło cennego białka i błonnika.

  • Makaron pełnoziarnisty z kremowym pesto Knorr

Makaron pełnoziarnisty z kremowym pesto Knorr znakomicie wzbogaci codzienną dietę. To pyszne, pełnowartościowe, bogate w białko danie z prawdziwie włoskim akcentem.

  • Makaron ze szpinakiem w sosie serowym Knorr

Makaron ze szpinakiem Knorr to pyszna kompozycja makaronu z sosem serowym, która gwarantuje doskonały smak dania. To także łatwy i szybki pomysł na włączenie szpinaku do domowego menu.

Sugerowana cena detaliczna produktów: 6,99 PLN*

*Ceny półkowe są wyłączną decyzją sieci handlowych.