Zdrowe życie

0
281
Rate this post

Żywność dla diabetyków i Zdrowa żywność Kraków

Zdrowe życie

Obecnie coraz bardziej popularyzowane jest tak zwane „bycie fit”. Obejmuje ono rozpowszechnianie sportu oraz zdrowej żywności- wszelkiego rodzaju produktów naturalnych oraz bardzo popularnych ostatnio produktów bezglutenowych.
Czasem jest to stosowane na siłę- na przykład kiedy ryba (nie zawierająca glutenu) jest reklamowana w sklepie jako produkt bezglutenowy. Podobnie sprawa ma się z produktami bezglutenowymi ogólnie- stały się one pewnym synonimem zdrowej żywności, co niekoniecznie jest mądre.
Korzystają na tym jednak ludzie nie tolerujący glutenu, wprowadzana jest również szerzej żywność dla diabetyków- w tym przypadku jest to dobre, ponieważ mają oni możliwość poszerzyć swoje menu. Jak to wszystko wygląda w Polsce? Wśród polskich miast, w których lansowana jest zdrowa żywność Kraków zajmuje pierwsze miejsce- obecnie powstaje tam najwięcej sklepów z ekologiczną żywnością, co wygląda nieco zabawnie gdy weźmie się pod uwagę reputację Krakowa i jego smogu. Cóż, z pewnością warto zdrowo się odżywiać, należy po prostu zachować również zdrowy umiar.