Sajgon Konin

0
350
5/5 - (1 vote)

Restauracja

Nie umiem gotować i nawet nie próbowałem się nigdy tego nauczyć, bo jak każdy wie, gdzie się nadaje a gdzie nie, to kuchnia to jest zdecydowanie to pomieszczenie w domu, które mnie odpycha i to z wzajemnością. Za to posiadam inną ważną umiejętność, uwielbiam jedzenie, uwielbiam je jeść i uwielbiam je oglądać. Każde podane danie do mnie przemawia, zarówno poprzez zapach jak i wygląd. Jeżeli coś źle wygląda, to nie potrafię tego zjeść.
Jestem znawcą kulinarnym i pracuję w lokalnej gazecie i doradzam ludziom w której restauracji opłaca się zjeść, tak żeby było tanio, smacznie i zdrowo. Nie ukrywam, że większość z właścicieli lokali mnie nie lubi i też się im nie dziwię, ponieważ raczej moja opinia na ich temat nie była pochlebna.
Ostatnio trafiłem na orientalną nową restaurację o nazwie Sajgon smaki Azji. Oczywiście musiałem się tam udać na kolację, mieli o tyle utrudnione zadanie, aby mnie zadowolić, że ja nie przepadam za kuchnią orientalną. Trochę się już nastawiłem negatywnie i się rozczarowałem, ponieważ zamówiłem krewetki i to było najlepsze co w ostatnim czasie spróbowałem. Od tego czasu jestem tam średnio raz w tygodniu.